Trwa ładowanie strony...
Newsletter

Zapisz się na newsletter

Rezerwacja online

Zimowe - bojery

http://bojerymazurycaligula.blogspot.com/      kontakt tel. +48 512 258 080, +48 609 219 383  

                                                                                   E-mail:             jurek.zakrzewski@wp.pl ,    recepcja@aparthotelmikolajki.pl

BOJERY - Jest to niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju wypoczynek , z ekstremalnymi doznaniami, przebywaniem sam na sam z przepiękną naturą i walką z wiatrem, dużymi prędkościami ( do 100km/h) na skutych lodem jeziorach m.in. Śniardwy i Mikołajskie. 

Posiadamy 10 bojerów popularnej klasy DN . Gdy pojawi się pierwszy bezpieczny lód wystawiamy bojery i jesteśmy do Państwa dyspozycji. Poczatkującym udzielamy wskazówek na temat żeglugi i zabezpieczamy bezpieczne ślizganie się po lodzie . Jesteśmy z Państwem cały czas od przyjazdu na lód do powrotu do bazy.

PRZEJAŻDŻKI CALIGULĄ - Jest to największy bojer w Europie. Zabiera na pokład maksymalnie do 7 osób. Dysponuje, oprócz żagli, silnikiem z propellerem który umożliwia mu poruszanie się nawet wówczas gdy zabraknie wiatru.

 

NARTY I SNOWBOARD NA ZAMARZNIĘTYM JEZIORZE (ZA QUADEM LUB CALIGULĄ)

KITE + NARTY LUB SNOWBOARD (PEŁEN ZESTAW SPRZĘTU + INSTRUKTOR)

NARTY I SNOWBOARD W MIKOŁAJKACH!! ( JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE STOKU W MIKOŁAJKACH) -  wyciąg narciarski na Górę 4 Wiatrów gdzie znajdą Państwo trasy narciarskie o długości łącznie 1800 metrów. Znajdują się tam również szkółki narciarskie dla najmłodszych. 

Aby się skontaktować i umówić na przygodę z bojerami proszę dzwonić tel.+48 512 258 080 lub +48 609 219 383

Proszę obserwowac pogodę i sprawdzać na blogu http://bojerymazurycaligula.blogspot.com/

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij